Даю 100 балів!СР за твором Д. В. Джонс \"Замок Хаула\" (глави 1-15 - узагальнення) Оберіть будь-які 2 питання і дайте на них розгорнуту відповідь: 1.Як вигадаєте, чи змінюється ставлення Софі до Хаула? З чим це пов\'язано? (ТІЛЬКИ на підставі 1-15 глав) 2. Випишіть з тексту 3 описи: 1 портрет, 1 пейзаж, 1 інтер\'єр.
Ответ
0 (0 оценок)
0
Neznaykoz 1 месяц назад
Светило науки - 51 ответ - 0 раз оказано помощи

Ответ:У перших п'ятнадцяти главах роману Діани Вінн Джонс "Замок Хаула" ставлення Софі до Хаула дійсно змінюється. Спочатку Софі вважає Хаула жорстоким та небезпечним чарівником. Цей погляд підкріплюється чутками про те, що він "їсть" серця молодих дівчат, а також його відомою репутацією.

Коли Софі потрапляє під закляття і перетворюється на стару жінку, вона вирішує залишити свій дім і шукати допомоги. Вона опиняється в замку Хаула, де починає працювати домогосподаркою. Спочатку вона поводиться з ним обережно і з певною ворожістю. Її початкове ставлення до Хаула пов'язане зі страхом та недовірою.

Проте, з часом, спостерігаючи за Хаулом і його вчинками, Софі починає бачити в ньому не лише чарівника з поганою репутацією, а й людину з вразливими сторонами. Вона помічає його добрі вчинки, його складний характер і незвичайний спосіб життя. Вона бачить, що він не такий страшний, як їй спочатку здавалося.

Важливими моментами, що впливають на зміну її ставлення, є їхні взаємодії, коли Софі бачить, що Хаул здатний на турботу і співчуття. Наприклад, коли Хаул рятує її від закляття, коли він підтримує Майкла і намагається захистити своїх близьких. Софі також починає розуміти, що Хаул має свої власні страхи та проблеми, і це допомагає їй побачити його з іншого боку.

Таким чином, у перших п'ятнадцяти главах ставлення Софі до Хаула змінюється з негативного на більш розуміюче і співчутливе. Це пов'язано з тим, що вона починає бачити справжнього Хаула, за межами його зовнішньої репутації та чуток.

Объяснение:

Остались вопросы?