Дібрати з тексту приклади і цитати для характеристики
Робіна Гуда.
Ответ
4 (1 оценка)
1
lera2016tis 2 месяца назад
Светило науки - 18 ответов - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Сміливість: 1) Коли дядько запропонував взяти участь у змаганнях, Роб відповів: "Я з великою радістю поміряюсь силами з ким завгодно". 2) Зустрівшись з ватагою розбійників у старої вдови, Роб сміливо заявив, що на змаганнях "ніякі посіпаки шерифа не стануть мені на перепоні аж до самого яблучка мішені".

Шляхетність: юнак не думав вбивати лісничого: "Роб тільки глянув на ватажка лісників і миттю зрозумів, що перед ним — ворог. Це був той самий чоловік, який незаконно посів батькове місце головного лісничого і безжально вигнав їхню сім'ю на сніг. Однак Роб не сказав йому жодного слова і мирно пішов би далі…"

Почуття справедливості: лісничому, який несправедливо накричав на нього, Роб відповів: "На тобі недоноски мого батька!", а потім вбив свого ворога.

Почуття власної гідності: 1) Коли лісничий почав насміхатися з Робового лука і стріл, називаючи їх іграшковими, юнак відповів: "Мій лук не гірший від вашого, а стріли мої летять далеко і влучно, — отже не вам мене вчити!". 2) На змаганнях Роб не звертав уваги на глядачів: "Натовп усе ще сміявся і перешіптувався, тицяючи пальцями на його недоладну постать, закутану в строкате ганчір'я і куций чернечий каптур". 3) Коли шериф після змагань запропонував Робіну: "Хочеш на службу до мене?", юнак відповів: "Роб Мандрівник завжди був вільний, мілорде, і не бажає нікому служити".

Скромність: коли Роба приймали у ватагу, де він міг стати ватажком, він сказав: "Я буду радий, коли ви приймете мене у вашу сім'ю простим лучником. Бо тут, я бачу, є старші й досвідченіші люди, ніж я".

Остались вопросы?