короткое есе на тему (мое улюблене місце в школі) пж до завтра​
Ответ
0 (0 оценок)
0
Liza1864 10 месяцев назад
Светило науки - 92 ответа - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Моє улюблене місце в школі - це бібліотека, в якій я знаходжу натхнення та спокій.

Відразу ж заходячи до бібліотеки, відчуваю себе зануреним у світ безмежних можливостей. Тут можна знайти не тільки потрібну книгу для уроку, але й цікавий роман, загадкову пригоду або факти з непізнаного світу. Ряди стелажів, густо заповнених книгами, зачаровують і манять до себе.

В бібліотеці панує тиша та спокій, яке дозволяє зосередитися та поглинутися читанням. Не чути шуму класних кімнат або шуму коридорів. Тут можна відпочити від натовпу учнів і вчителів.

Важливою складовою бібліотеки є бібліотекар, справжній фахівець у своїй справі. Вона завжди готова допомогти з пошуком потрібної книги, порадити що обрати для читання або розповісти про нові надходження. В її доброзичливих очах завжди тремтить іскорка цікавості до читання.

Улюблене місце в школі - це бібліотека, в якій я знаходжу натхнення та спокій. Це моє пристанище, де я загортаюсь у світ книжок та вмикаю свій власний фантазійний світ. Я завжди радий повертатися сюди в будь-який час, адже бібліотека - це місце, де кожен із нас може відкрити чиїсь думки, почуття та бачення світу через слово.

Остались вопросы?